Partnerzy

Ecofishing to idea „czystego” oraz ekologicznego wędkarstwa oraz wypoczynku nad wodą. Zrzesza wszystkich wędkarzy, dla których etyka oraz pasja ochrony przyrody i zasobów wód jest dobrem nadrzędnym. Ecofishing to miejsce, gdzie idea by żyć i wypoczywać „w zgodzie z naturą” wciela się w życie.

Wiadomości Wędkarskie to kultowy magazyn wędkarski ukazujący się od 1936 roku. Od początku swojego istnienia redakcja skupiała wokół siebie autorów znanych nie tylko w środowisku wędkarskim, naukowców, pisarzy, dziennikarzy, plastyków. I dziś także największą siłą „Wiadomości Wędkarskich” jest zespół pracowników i współpracowników- zdaniem Redakcji – jeden z najlepszych merytorycznie zespołów pośród światowej prasy wędkarskiej. To właśnie dzięki pasji tworzących go ludzi „WW” od lat pozostają „numerem 1 w Polsce”.

Radio Gozdawa to radio internetowe adresowane do ludzi z hobby wędkarskim i nie tylko. Programy wędkarskie, społeczne i kulturalne goszczą na antenie codziennie. sobota i niedziela to czas muzyki non stop.

DAVE DESIGN – Studio reklamy to firma związaną z branżą reklamową.

Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

 Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację – wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

 Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.

ROBEX – firma zajmująca się hodowlą dżdżownic rodzaju dendrobena. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić Państwu 100% naturalny produkt.

Surfcasting – to ogólnopolski portal wędkarzy morskich plażowo brzegowych.

Ideą serwisu jest zarówno promowanie surfcastingu w Polsce dla osób, które chciałyby się dowiedzieć cokolwiek o tej dyscyplinie, jak również dla doświadczonych i mniej doświadczonych wędkarzy plażowych.  Głównym celem jest informowanie internautów o wydarzeniach surfcastingowych w Polsce i za granicą, dzielenie się zdobytą wiedzą pomiędzy wędkarzami, wymiana  opinii na temat sprzętu, zawodów i wszelkiego rodzaju zagadnień związanych z tą dyscypliną. Na naszym forum zaczerpniesz informacji oraz wymienisz doświadczenia.

Pomysł stworzenia  portalu narodził  się po prostu podczas  wieczornych rozmów  o wędkarstwie  pomiędzy kilkoma zapaleńcami z klubu „TUBIS”.  I tak od słowa do słowa, od kliknięcia do kliknięcia w klawiaturę i powstało to co powstało.

Liczymy, że z biegiem czasu powiększy się grono osób pracujących nad serwisem, co jednocześnie wpłynie na jakość, ilość i rzetelność przekazywanych informacji.