Plażowe testy wędek firmy SUNSET Przeniesione na inny termin

KOMUNIKAT!!!!

Moi drodzy. W świetle nowych obostrzeń, sytuacji COVID, która jest najgorsza od początku pandemii (z szykującym się pełnym lockdownem), w trosce o zdrowie nasze i naszych najbliższych, postanowiliśmy przełożyć nasze spotkanie planowane na najbliższą sobotę. O następny, planowanym terminie spotkania powiadomimy Was w jak najszybszym czasie. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem. My też bardzo żałujemy, ale głos rozsądku musi przemówić, w świetle bardzo dynamicznie postępującej pandemii.

Ecofishing oraz Polska Szkoła Surfcastingu zapraszają na plażowe testy wędek firmy SUNSET

Czas: 9:00-12:00, sobota 27.03.2021r. NOWY TERMIN PODAMY po Świętach Wielkanocnych

Miejsce: plaża w Lubiatowie, wejście 44.

Program: spotkanie, będzie miało charakter spotkania otwartego, dla wszystkich sympatyków wędkarstwa plażowego i wszystkich chętnych. Swój udział zapowiedział aktualny, indywidualny Mistrz Polski w wędkarstwie plażowym kol. Cezary Stan. W czasie spotkania, będziecie mogli się spotkać oczywiście, z naszym zespołem eksperckim – Ecofishing.

Zabierzcie ze sobą Wasze kołowrotki z nawiniętą linką (żyłką, plecionką) z przyponami strzałowymi.

Spotkanie zostanie przeprowadzone z pełnym reżimem sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie także do odwiedzenia profilu Szkoły na FB. Znajdziecie tam utworzone wydarzenie więc możecie bezpośrednio zgłaszać swój udział.