Spotkanie plażowe – komunikat nr 2

Niezbędnik uczestnika

  1. Przed spotkaniem, każdy z łowiących uczestników musi dokonać opłaty za wędkowanie w morzu – jeżeli takowej nie posiadacie. Wszystkie detale pod linkiem https://girm.gov.pl/rybolowstwo-rekreacyjne (strona www>> Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego w części – informacje dla wędkarzy);
  • Ubierzcie się ciepło na tzw. „cebulkę” i weźcie koniecznie coś przeciwdeszczowego, przeciwwiatrowego. W przypadku prognoz deszczu nieprzemakalne buty i koniecznie okrycie na głowę;
  • Kanapki i termos z ciepłą herbatą każdy zapewnia we własnym zakresie;
  • W trakcie spotkania, będą do dyspozycji grille. Proponujemy zabrać ze sobą kiełbaskę i pieczywko oraz musztardę, ketchup. Zjemy wspólnie posiłek;
  • Bądźcie punktualni – w związku z tym, że program jest napięty musimy zacząć zgodnie z harmonogramem. Harmonogram spotkania na stronie FB Kadry PZW i Polskiej Szkoły Surfcastingu, a także na stronie www Szkoły;
  • Jeżeli macie własny plażowy sprzęt (wędki i kołowrotki) zabierzcie ze sobą;

Szczegóły dojazdu i dokładne miejsce spotkania ukażą się w odrębnym komunikacie w dn. 19-05-2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *