Spotkanie plażowe komunikat nr 1

UWAGA KOMUNIKAT

Moi drodzy!

Czas szybko płynie – mamy już maj – więc wielkimi krokami zbliża się czas naszego spotkania.

Spotkanie rozpoczniemy w sobotę 22 maja o godzinie 8:45. Postarajcie się przybyć punktualnie i trochę wcześniej.

RAMÓWKA spotkania dostępna jest na profilach FB Kadry i Szkoły.

A teraz garść wprowadzających informacji.

  1. Miejsce spotkania potwierdzimy odrębnym komunikatem na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli jedziecie z daleka szukajcie noclegu w Ustce. Bowiem najprawdopodobniej spotkamy się na jednej z usteckich plaż;
  2. W następnych dniach opublikujemy niezbędnik uczestnika – jak się przygotować logistycznie i praktycznie;
  3. Wszystkich zapisanych uczestników prosimy o wysłanie finalnego potwierdzenia swojego udziału na numer telefonu kom: 669 990 783. W smsie podajemy imię i nazwisko. Brak przesłanego potwierdzenia do dnia 19.05.2021 będzie skutkowało skreśleniem z listy uczestników.

Na plażę zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Jednak opiekę praktyczną i merytoryczną będziemy mogli roztoczyć – z przyczyn logistycznych – tylko nad zapisanymi.

Będzie świetna okazja do tego, żeby podpatrzeć najlepszych sportowców i wędkarzy plażowych w Polsce – uczestników Mistrzostw Świata –  członków Kadry plażowej Polskiego Związku Wędkarskiego.

Dodatkowych informacji szukajcie na profilu FB Kadry https://www.facebook.com/Polska-Szko%C5%82a-Surfcastingu-102665875013726 oraz FB Szkoły https://www.facebook.com/Polska-Szko%C5%82a-Surfcastingu-102665875013726

Z pozdrowieniami Andrzej Jaworek – Trener Kadry plażowej wraz z Kadrowiczami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *